Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Súhlas (Prijať všetko) s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je napr. správanie pri prehliadaní alebo sledovanie návštevnosti našej stránky. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie. Ako používame cookies

Prijať všetkoĎalšie možnostiUložiť nastavenia

Ďalšie možnosti

 • Technické (funkčné)

  Tie sú nevyhnutné na fungovanie webovej stránky a jej funkcií, ktoré sa rozhodnete využívať. Bez nich by naša webová stránka nefungovala.

 • Štatistické (analytické)

  Používajú sa výlučne na štatistické účely, napr. na sledovanie návštevnosti našej stránky.

 • Marketingové

  Používajú sa na sledovanie návštevníkov na webových stránkach. Zámerom je zobrazovať reklamy, ktoré sú relevantné pre jednotlivých užívateľov.

Používate zastaralý internetový prehliadač.
V záujme Vašej bezpečnosti a ochrany si prosím stiahnite a nainštalujte moderný prehliadač napr. Mozilla Firefox.

O nás - Dental-Prim

O nás

Veríme, že ak to, čo robíme, robíme zo srdca, výsledok bude ohromujúci, preto môžete mať istotu kvalitnej starostlivosti. Uprednostňujeme včasné a minimálne invazívne ošetrenie ako aj záchranu zubov. Cieľom je bezbolestnosť a precíznosť, vďaka ktorej, môžeme garantovať spokojnosť aj trvácnosť.

Základný kameň našich ambulancií položil MUDr. Ladislav Bodák v roku 1995 v Kráľovskom Chlmci a od roku 2005 pomáha aj jeho dcéra MUDr. Magdaléna Szabó Bodáková. V roku 2008 sa Dental-Prim rozšíril o ďalšiu dvojambulanciu v samotnom centre mesta Košice.

Tak ako otec naučil dcéru na kvalitne ošetrenie, učí ďalej aj dcéra, každú jednú kolegyňu alebo kolegu na kvalitnú starostlivosť.

Fakturačné údaje

Dental-Prim, s.r.o.
Horešská 69
077 01 Kráľovský Chlmec

Slovenská Republika

IČO: 36588083
DIČ: 2021931538

Názory pacientov

 • V DENTAL PRIMe ma zbavili mnohých omylov a nedostatkov, o ktorých som si myslel že je to bežné. V „lehátku“ som takmer zabudol nato, že som u zubárky - pocitovo som zažíval „príjemnú zubnú terápiu“ vďaka profesionálnemu prístupu a asistencii
  Erik
 • Som veľmi spokojná! Bezbolestné ošetrenie, priateľský prístup, komunikácia s pacientom, spokojnosť s výsledkom.
  Miroslava
 • Maximálna spokojnosť :) ústretovosť pri vybavení termínu a dobra dostupnosť ambulancie.
  Nicol
 • Prijemná skúsenosť spojená s profesionalitou ;) Nadštandardný prístup personálu. Vrelo odporúčam!
  Štefan
 • ...veľká spokojnosť.... dokonca aj prvý zub sme dali odborne vytiahnuť dcére :) mladá nemala vôbec strach, pani zubárka jej všetko hovorila a vraj ani nebolelo ...
  Sasha
 • Absolútna spokojnosť, celý Team je priateľský, ľudský, usmievavý. Dnes prvá návšteva na dentálnej hygiene. Bezbolestné ošetrenie a prístup k pacientu na jednotku.
  Veronika
 • Maximálna spokojnosť. Bezbolestné ošetrenie :) Veľmi milá, priateľská doktorka a aj sestrička. Veľmi som spokojná.
  Klaudia