Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Súhlas (Prijať všetko) s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je napr. správanie pri prehliadaní alebo sledovanie návštevnosti našej stránky. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie. Ako používame cookies

Prijať všetkoĎalšie možnostiUložiť nastavenia

Ďalšie možnosti

 • Technické (funkčné)

  Tie sú nevyhnutné na fungovanie webovej stránky a jej funkcií, ktoré sa rozhodnete využívať. Bez nich by naša webová stránka nefungovala.

 • Štatistické (analytické)

  Používajú sa výlučne na štatistické účely, napr. na sledovanie návštevnosti našej stránky.

 • Marketingové

  Používajú sa na sledovanie návštevníkov na webových stránkach. Zámerom je zobrazovať reklamy, ktoré sú relevantné pre jednotlivých užívateľov.

Používate zastaralý internetový prehliadač.
V záujme Vašej bezpečnosti a ochrany si prosím stiahnite a nainštalujte moderný prehliadač napr. Mozilla Firefox.

Detská stomatológia / pedostomatológia

Detská stomatológia je časťou zubného lekárstva, ktorá sa špeciálne zaoberá starostlivosťou o detských pacientov - od prerezania prvého mliečneho zuba, cez obdobie zmiešaného chrupu až po definitívnu výmenu chrupu.

Detská stomatológia / pedostomatológia

Prvé návštevy v ambulancii venujeme hlavne zoznámeniu dieťaťa s prostredím, personálom a komplexnému vyšetreniu. Rodičov informujeme o výsledkoch vyšetrenia a poskytneme rady ohľadom správnej starostlivosti o zuby malého pacienta. Rovnako pre odstránenie strachu z ošetrenia ponúkame aj možnosť použitia rajského plynu.

Základom starostlivosti v našich ambulanciách je hlavne prevencia tvorby zubného kazu, vytvorenie si správnych hygienických návykov, pravidelnej kontrole chrupu a sledovaní prípadných ortodontických anomálií. Optimálna perióda návštev detského pacienta je dvakrát za rok až do 18.roku života.

Zdravé detské zúbky chránime pred zubným kazom tzv. pečatením. Pečatenie je nebolestivý úkon, pri ktorom sa žuvacie plôšky zubov (ryhy a jamky) najskôr vyčistia, zdrsnia pomocou špeciálneho gélu a zalejú tekutou hmotou, podobnou bielej plombe, ktorá sa na záver vysvieti modrým svetlom a zafluoriduje. Pečatením sa preventívne predchádza vzniku kazov na žuvacej plôške čerstvo prerezaných trvalých zuboch u detí.

naspäť k službám

Názory pacientov

 • V DENTAL PRIMe ma zbavili mnohých omylov a nedostatkov, o ktorých som si myslel že je to bežné. V „lehátku“ som takmer zabudol nato, že som u zubárky - pocitovo som zažíval „príjemnú zubnú terápiu“ vďaka profesionálnemu prístupu a asistencii
  Erik
 • Som veľmi spokojná! Bezbolestné ošetrenie, priateľský prístup, komunikácia s pacientom, spokojnosť s výsledkom.
  Miroslava
 • Maximálna spokojnosť :) ústretovosť pri vybavení termínu a dobra dostupnosť ambulancie.
  Nicol
 • Prijemná skúsenosť spojená s profesionalitou ;) Nadštandardný prístup personálu. Vrelo odporúčam!
  Štefan
 • ...veľká spokojnosť.... dokonca aj prvý zub sme dali odborne vytiahnuť dcére :) mladá nemala vôbec strach, pani zubárka jej všetko hovorila a vraj ani nebolelo ...
  Sasha
 • Absolútna spokojnosť, celý Team je priateľský, ľudský, usmievavý. Dnes prvá návšteva na dentálnej hygiene. Bezbolestné ošetrenie a prístup k pacientu na jednotku.
  Veronika
 • Maximálna spokojnosť. Bezbolestné ošetrenie :) Veľmi milá, priateľská doktorka a aj sestrička. Veľmi som spokojná.
  Klaudia