Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Súhlas (Prijať všetko) s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je napr. správanie pri prehliadaní alebo sledovanie návštevnosti našej stránky. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie. Ako používame cookies

Prijať všetkoĎalšie možnostiUložiť nastavenia

Ďalšie možnosti

 • Technické (funkčné)

  Tie sú nevyhnutné na fungovanie webovej stránky a jej funkcií, ktoré sa rozhodnete využívať. Bez nich by naša webová stránka nefungovala.

 • Štatistické (analytické)

  Používajú sa výlučne na štatistické účely, napr. na sledovanie návštevnosti našej stránky.

 • Marketingové

  Používajú sa na sledovanie návštevníkov na webových stránkach. Zámerom je zobrazovať reklamy, ktoré sú relevantné pre jednotlivých užívateľov.

Používate zastaralý internetový prehliadač.
V záujme Vašej bezpečnosti a ochrany si prosím stiahnite a nainštalujte moderný prehliadač napr. Mozilla Firefox.

Tvorcovia prekrásnych úsmevov

Spoznajte tím našej zubnej ambulancie. Naše poslanie je pomáhať Vám, aby ste boli zdraví, krásni a úspešní.

Zubná ambulancia - Kráľovský Chlmec

 • MUDr. Ladislav Bodák

  MUDr. Ladislav Bodák

  Po ukončení štúdia v roku 1978 na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach som pôsobil 15 rokov ako zubný lekár v štátnej poliklinike v Čiernej nad Tisou. V roku 1995 som sa rozhodol, ako prvý v meste Kráľovský Chlmec, otvoriť súkromnú prax. Spokojnosť našich pacientov a ukončenie štúdia mojej dcéry v odbore stomatológia v roku 2005 nás posunulo založiť firmu Dental-Prim s.r.o.
  Každý pacient vyžaduje inú formu starostlivosti, preto sa vždy plne sústredím na každý detail a krok aby bol celkový výsledok dokonalý.
  Moja práca ma napĺňa už štyri desaťročia a tým pravým hnacím motorom je pre mňa spokojnosť a zdravie našich pacientov.

 • Šarlota Palková

  Šarlota Palková

  V roku 1994 som ukončila štúdium na Strednej Zdravotnej škole v Rožňave. Svoju prax som začala po boku MUDr. Ladislava Bodáka v Kráľovskom Chlmci. Svoje vedomosti a kvalifikáciu som si rozšírila štúdiom na Prešovskej univerzite v Prešove ako Diplomovaný Dentálny Hygienik ako aj kurz iTOP o správnej technike čistenia zubov vedený MUDr. Sedlmayerom. Od tej chvíle popri asistencii poskytujem našim pacientom aj ošetrenie ako aj cenné rady týkajúce sa správnej starostlivosti o ústnu dutinu.
  Moja práca ma napĺňa a odmenou za ňu je Váš pekný a zdravý úsmev.

Zubná ambulancia - Košice

 • MUDr. Magdaléna Szabó Bodáková

  MUDr. Magdaléna Szabó Bodáková

  Po ukončení štúdia stomatológie na Univerzite P.J. Šafárika v Košiciach v r. 2005 som 3 roky pôsobila v Kráľovskom Chlmci a od 2008 som v Košiciach. Pod vedením môjho otca a špičkových školiteľov, som si osvojila kvalitnú stomatologickú prax a vedomosti, ktoré neustále doplňujem absolvovaním seminárov, školení, kongresov a workshopov. Pri ošetrení je pre mňa najdôležitejší profesionálny a individuálny prístup a komfort pacienta. Moja práca je pre mňa aj mojou vášňou.
  Som presvedčená, že na základe dobrej spolupráce môže každý prichádzať aj odchádzať s úsmevom.

 • MDDr. Alexandra Maršíková

  MDDr. Alexandra Maršíková

  V ambulancii Dental-Prim-u pracujem od ukončenia štúdia zubného lekárstva na Univerzite P.J. Šafárika v roku 2014. Dôslednosť, precíznosť a empatia sú pre mňa gro vlastností dobrého lekára. Ja sa navyše pri práci, ale aj v každodennom živote, riadim heslom: „s úsmevom ide všetko lepšie“. Keďže medicína sa neustále vyvíja, svoje poznatky rada rozširujem samo štúdiom, účasťou na rôznych kurzoch a školeniach. Mojím cieľom je kvalitné, bezbolestné ošetrenie v pozitívne naladenom prostredí s individuálnym zameraním.
  Verím, že pacientom môžeme takýmto prístupom zaručiť spokojnosť a doslova „vyčariť“ úsmev na tvári.

 • Bc. Gabriela Fečková

  Bc. Gabriela Fečková

  V Dental-Prime pôsobím od roku 2009, kedy som úspešne ukončila LFUPJŠ v Košiciach s titulom Bc. Moja práca nieje len moje zamestnanie. Táto profesia zubnej asistentky mi prirástla k srdcu a kolektív je mojou druhou rodinou.
  Mojou najväčšou odmenou je Váš zdravý úsmev.

 • MDDr. Zuzana Křemenová

  MDDr. Zuzana Křemenová

  Štúdium zubného lekárstva som ukončila v roku 2019 na Univerzite P. J. Šafárika v Košiciach. Ako čerstvá absolventka som sa dostala do tímu Dental-Prim „pod krídla“ našej pani doktorky M. Szabó Bodákovej. Jej empatia, ochota a vysoká odbornosť sú pre mňa od začiatku vzorom a motiváciou.
  Vo svojom súkromí som sama náročným klientom. Vyhľadávam kvalitu, precíznosť a estetiku, preto je pre mňa absolútnou prioritou rovnaké služby ponúkať aj pacientom. Bezbolestnosť počas ošetrenia vnímam ako samozrejmosť a prípadný strach rada liečim aj humorom a priateľským prístupom. Teší ma, keď pacienti nie len odchádzajú, ale i prichádzajú s úsmevom.

 • Mária Lukáčiková

  Mária Lukáčiková

  V roku 2019 som úspešne skončila strednú zdravotnú školu Mojzesova 17 v Košiciach ako zubný asistent.
  Som veľmi rada, že som súčasťou tímu Dental-Prim vďaka ktorému ma táto práca baví a napĺňa, pretože pacienti od nás vždy odchádzajú spokojní a so zdravím úsmevom.

Názory pacientov

 • V DENTAL PRIMe ma zbavili mnohých omylov a nedostatkov, o ktorých som si myslel že je to bežné. V „lehátku“ som takmer zabudol nato, že som u zubárky - pocitovo som zažíval „príjemnú zubnú terápiu“ vďaka profesionálnemu prístupu a asistencii
  Erik
 • Som veľmi spokojná! Bezbolestné ošetrenie, priateľský prístup, komunikácia s pacientom, spokojnosť s výsledkom.
  Miroslava
 • Maximálna spokojnosť :) ústretovosť pri vybavení termínu a dobra dostupnosť ambulancie.
  Nicol
 • Prijemná skúsenosť spojená s profesionalitou ;) Nadštandardný prístup personálu. Vrelo odporúčam!
  Štefan
 • ...veľká spokojnosť.... dokonca aj prvý zub sme dali odborne vytiahnuť dcére :) mladá nemala vôbec strach, pani zubárka jej všetko hovorila a vraj ani nebolelo ...
  Sasha
 • Absolútna spokojnosť, celý Team je priateľský, ľudský, usmievavý. Dnes prvá návšteva na dentálnej hygiene. Bezbolestné ošetrenie a prístup k pacientu na jednotku.
  Veronika
 • Maximálna spokojnosť. Bezbolestné ošetrenie :) Veľmi milá, priateľská doktorka a aj sestrička. Veľmi som spokojná.
  Klaudia